Dragi učenici i roditelji,
stigli smo do kraja nastavne godine 2025./26. Čestitamo vam svima na postignutim uspjesima, provedenim događanjima, odrađenim izvan učioničkim i terenskim nastavama te uloženom radu, strpljenju i trudu.
Uz želju da ugodno provedete ljeto, obavještavamo vas o terminima podjele svjedodžbi kako slijedi:
- Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 7. razreda je 1.7. (srijeda) u 9.00 sati
- Svečana podjela svjedodžbi za učenike osmih razreda je 19.6. (ponedjeljak) u 18.00 sati.
Vidimo se ponovo u školskim klupama 7. rujna (ponedjeljak).
Osmašima želimo sreću prilikom upisa i u srednjoj školi, a svima vama ugodno i toplo ljeto!
Napomena: oni koji ne dođu na podjelu svjedodžbi moći će ih podići na 1. roditeljskom sastanku.
Ravnateljica, 20. lipnja 2026.
